HAKKIMIZDA

2007 yılında İstanbul’da kurulan ElkoTerm, tüketicilerin ihtiyaçlarını dikkate alarak, onların hayal güçlerini zenginleştirecek ürünleri tasarlayıp üretmektedir.

Elektrikli Kombi (duvar tipi) ve Kat Kaloriferi (yer tipi) üreticisi olarak dinamik ve tecrübeli kadrosu ile teknolojik gelişmeleri AR-GE çalışmaları ile desteklemektedir.

12KW dan 40KW’ya kadar duvar tipi elektrikli kombi, 50KW’dan 500KW’ya kadar yer tipi elektrikli kazanları seri olarak imal eden ElkoTerm, ürettiği ürünlere ilave olarak istenen güç ve kapasitede özel imalatlar da yapmaktadır.

15  yıldır istikrarlı sektörel bilgi birikimi ile markasını oluşturarak , Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde kalitesi ve güvenirliği ile tercih edilen elektrikli kombi markası olmuştur.

Eğitimli ve deneyimli kadrosuyla güvenilir, dürüst, şeffaf, istikrar ve devamlılığı ileri teknoloji ile destekleyen, kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini, iş emniyeti ve işçi sağlığını ön planda tutarak, çevre ve insan haklarına saygılı hizmet sunmaktır.

ElkoTerm “Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini” kendine ilke edinerek müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde çözüme yönelik 7/24 servis hizmeti vermektedir.

Daimi prensiplerimiz her zaman; NİTELİKLİ HİZMET, ZAMANINDA TESLİM ve AVANTAJLI FİYAT!

%98 Verimlilik 

Güvenli, Kaliteli Ve Estetik Tasarım

ÜRÜNLERİMİZ

Çevreye Dost

Ekonomik Ve Yüksek Verimli


Bize Ulaşın


İletişim :
Email: info@elkoterm.com
Telefon: +90 216 380 18 76
Fax:       +90 216 380 18 78


Teknik Servis:
Telefon: +90 532 421 94 33 


Adres :
19 Mayıs mh. İnönü cd. Turaboğlu sk. Sümko sitesi
A3 Blok No:1B/A D:2
Kozyatağı - Kadıköy
İSTANBUL